Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak poprowadzić kable audio z bagażnika do radia ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak poprowadzić kable audio z bagażnika do radia ?

    Zamieszczone przez Silak
    Dopiero zobaczyłem że są zdjęcia, naprawdę genialnie wygląda jest pięknie skuszę się i ja na takie końcówki :P
    bardzo odnowiło tył na zywo wyglada lepiej

  • #2
    jak poprowadzić kable audio z bagażnika do radia ?

    Witam,szukam i szukam i nie mogę odszukać,ktoś wie czy ma forum jest tutorial ze zdjęciami jak najłatwiej poprowadzić kable audio z bagażnika od radia ? (skrzynia basowa)

    w sobotę będę coś kombinował ale nie wiem jak się za to zabrać,generalnie wiem że są gdzieś miejsca ale nie wiem gdzie.

    Proszę o pomoc,i jeżeli takie coś jest na forum to przepraszam.

    Komentarz


    • #3
      no najprosciej pod progami, ja mialem prawa strona puszczone. w octavi te progi sie ....owacie sciaga do tego sa takie zatrzaski lubiace sie wyczepiac wiec jak ciagniesz tylko jeden kabel sygnalowy+remote to lepiej upchnac pod nimi bez sciagania, troszke palce bola, ale da rade. ja ciagnalem 2 sygnalowe no i glosnikowe i sciagalem progi. Zasilanie mialem lewym progiem. W okolicach radia kable juz ukryjesz pod schowkiem tam gdzie ta piankowa oslonka jest, wkladasz pod nia.

      Komentarz


      • #4
        a jest jakiś tutorial ? lub bardziej mi jest ktoś w stanie wytłumaczyć ?

        Komentarz


        • #5
          Masz kombiczy liftbecka??
          Jak kombiaka to slupkiem A do slupka C lub D nad podsufitka
          Jak lift/hach bekiem mozesz zrobic podobnie w slupkach i nad podsufitka
          Albo jak kolega wczesniej napisal upychasz przewod pod plastikiem laczacym wykladzine z progiem

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez maly2st
            Albo jak kolega wczesniej napisal upychasz przewod pod plastikiem laczacym wykladzine z progiem
            zdecydowanie szybciej i łatwiej progami niż podsufitówką - raz przeciągalem kabel od CB podsufitówką i to był ostatni raz. Od tego czasu juz w 5ciu autach montowałem triflexa i kabel zawsze progiem - bez ich rozbierania.
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              Tak panowie,mam liftbecka.

              Komentarz


              • #8
                Ja zeby relingi w kombi zalozyc musialem zdiac podsufitke

                Komentarz


                • #9
                  nie ma znaczenia dawaj w prog i po sprawie, zadnego tutoriala Ci nie trzeba bo po co.delikatnie wciskaj kabel od dolu nie unoszac za mocno progu bo jak zeskoczy blaszka mocujaca to zeby poprawic bedzie trzeba odginac calkiem prog. zaczynajac od radia pociagnalem za schowek potem za tym plastikiem na dole pierwszego slupka, mozesz sobie go ewentualnie odkrecic pod zaslepka sa tylko 2 sruby a potem ciagniesz w strone srodka i wyskoczy z zatrzaskow, ale obejdzie sie, dalej upychasz kabel pod progiem troche gorzej przy mocowaniu pasow, ale wejdzie dalej do tylu jedynie zle sie wklada pod platik obok tylnich siedzen bo tam jest takie tiko odstajace i zeby ladnie wepchnac dobrze ten plastikdzwignac ku gorze mocnieji wychodzisz z kablemdo bagaznika albo ciagniesz jeszcze pod oparciem jesli potrzeba na druga strone bagaznika. zadna filozofia.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dobra raz jeszcze dziękuje i w weekend chyba zacznę walczyć,pozdrawiam


                    Udało się podłączyć,ale były ostre jaja,przeciągniecie od aku do środka auta trwało okolo 2 godziny,straszne problemy(poprowadziłem go tunelem który jest pod filtrem,musiałem się przebić przez mate która tam jest)potem poszło już ładnie,sprawnie i w szybko(okolo 1,5 godzinki )zasilający od strony kierowcy,czincze od strony pasażera i działa wszystko tak jak powinno.zestaw JBL cs 1204 plus wzmacniacz crunch 500.2(łącznie 499zł+plus kable 60zł)

                    pozdrawiam i dzięki za pomoc.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X